działa już w sumie w 22 sklepach Al.Capone (w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie, Rzeszowie, Dębicy, Jaśle, Grybowie, Zakliczynie, Nowym Sączu, Krzeszowicach, Łańcucie, Jarosławiu, Pleśnej i Busku Zdroju). Głównym założeniem projektu jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i ułatwienie im dokonania wyboru wina na każdą okazję.

 

Poruszanie się po alei win jest niezwykle proste i przyjemne, gdyż specjalnie zaprojektowane, otwarte dla Klienta regały eksponują wina w podziale na kategorie do określonego posiłku, który jest najczęstszą okazją do zakupu tego trunku. Jest to wielkie ułatwienie zwłaszcza dla tych konsumentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie win. W zależności od lokalizacji, regał mieści 154 albo 203 win z różnych stron świata, w tym również wermuty, wina musujące i szampany.

 

odznacza się starannie dobranym przez naszych selekcjonerów asortymetem, który uwzględnia różnorodne gusta i zasobność portfeli naszych Klientów. Warto również dodać, iż na półkach alei będziemy regularnie prezentować wina miesiąca w promocyjnych cenach.

 

Zapraszamy.

 

 

http://al.capone.pl/teksty_foto/1044.jpg